Loading...

Gönüllülük

Şiddeti Önleme ve Rehabilitasyon Derneği - İMDAT, fiziksel ve cinsel şiddeti yaşayan mağdur çocuklar ile suça sürüklenen çocukları, çocuk evlilikleri ve mülteci çocukları hedef alan; kadınlara yönelik fiziksel ve cinsel şiddet ile kadın cinayetlerini araştıran; yaşlı ve engelli bireylerin istismarını, siber şiddeti, bağımlılığı ve şiddetin tüm diğer alanlarını kapsayan temalarda aktif çalışan komisyonlardan oluşmaktadır.

Şiddeti Önleme ve Rehabilitasyon Derneği - İMDAT olarak, akademik eğitim ve yetkinlikler ile bilimsel toplantılara ek olarak, sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında, komisyonlarımızın hedeflediği gruplar ve topluluklar için iyileştirme ve araştırma faaliyetleri düzenlemeyi amaçlamaktayız. Bu bağlamda düzenlediğimiz etkinlik ve projelerde bizimle dayanışma içinde çalışarak ''İMDAT Gönüllüsü'' olabilirsiniz.

Çeşitli eğitimlerin, bilgilendirme çalışmalarının, sosyal ziyaretler ve etkinliklerin toplumsal düzeyde hedeflediğimizden daha büyük dokunuş yaratması adına, bize eşlik ederek ''İMDAT Gönüllüsü'' olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz.

*(Dernek kapsamında planlanan eğitim ve etkinlikler İMDAT Gönüllülerine dayanışma çağrısı ile duyurulur. Gönüllülerin yetkinlik, beceri ve talepleri doğrultusunda çağrıya çıkılan projeler kapsamında destek grupları oluşturulur ve proje/etkinlik takvimi belirlenir.)

Gönüllülük Başvuru Formu

İsim Soyisim / Name Surname
Kimlik No / Identity Number
Adres / Adress
E-Posta / E-Mail
Telefon / Phone
Doğum Tarihi / Date of Birth
Eğitim aldığınız alan / Your field of study
Meslek / Profession
Şehir / City
Neden gönüllü olmak istiyorsunuz? / Why do you want to be a volunteer?
İMDAT'ı nereden duydunuz? / Where'd you hear about İMDAT?
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz.
Nereden Duyduğunuzu Yazınız / Plase write where you heard İMDAT
İMDAT gönüllüsü olarak destek olabileceğiniz alanlar / Areas where you can support as a volunteer
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz.
Destek olunabilecek diğer alanlar / Other areas for support
Yetkin olduğunuz ve İmdat Akademi kapsamında katkı sağlayabileceğiniz alanlar / Areas where you are competent and can contribute to Imdat Academy
Sosyal sorumluluk projelerimiz için katkı sağlayabileceğinizi düşündüğünüz alanlar / Topics where you think you can contribute to our social responsibility projects
İMDAT gönüllüsü olarak çalışabileceğiniz uygun zamanlar / Suitable times to work as an IMDAT volunteer

Gönüllülük Şartlarını okudum.Gönüllü olduğum takdirde uyacağımı kabul ediyorum.